چهارشنبه، فروردین ۳۰، ۱۳۸۵

Ronaldinho

خب بارسا با بازی اعجاب برانگیز رونالدینیو، حال میلان رو تو سنسیرو گرفت. تو نیو کمپ هم که....هفته بعد له و لورده میشن.
صحنه گل بارسا رو اینجا میتونین ببنید.
http://www.uefa.com/index.html


از بین چهار تیم باقیمانده لیگ قهرمانان. از میلان متنفر هستم. 3 تای بقیه رو دوست دارم. اول بارسا...و بعد آرسنال و و یارئال. ارسنال رو که از سالها پیش دوست دارم. ویا رئال رو بخاطر ریکلمه و اینکه توی فیفا 2006 مربی این تیم هستم!!!
امیدورام این رونالیدینو تو جام جهانی نتونه این جوری بازی کنه. چون از تیم برزیل متنفرم.

حوصله کار کردن ندارم. این اینترنت هم بد جوری ما رو از کار و بار انداخته.
امروز پدر بزرگم باید چشمش رو جراحی کنه. مامان بردتش بیمارستان.دیشب خواب بدی دیدم. نگرانم.
پوپک گلدره هم مرد بعد از 8-9 ماه در کما بودن....یه جورایی شبیه پدرم مرد. اونم 4 ماه تو کما بود. بعد از 2 سال و نیم. هنوز یه شب در میون خواب میبینم و کابوس. بگذریم.

این مجموعه زندگی به شرط خنده ، باحاله. دیشب که روده بر شده بودم از خنده. حمید لولایی بچه شده بود و دست تو دماغش میکرد و تف میکرد و گریه می کرد و...

دیشب یکی بهم گفت که بد قلق تر از من توی زندگیش ندیده . جالبه.
فکر فروش و ساخت خونه بدجوری فکرم رو مشغول کرده. نمیدونم هم از کجا باید شروع کنم. یعنی مملکت همه چیزش رو هواست و شرایط و قوانین هم نا معلوم. قیمت سکه هم داره سر به فلک میزنه. توی یه جایی امروز خوندم که ممکنه رشد قیمتها تا 5-6 ماه دیگه بزنه به بخش مسکن. بابا چه خبره اینجا؟
جمعه اگر خدا بخواد به لطف یزدان و بچه ها ، استقلال قهرمان میشه. یه ماه پیش خواب دیدم که بازی آخر استقلاله توی یک استادیوم پر از تماشاچی. جلوی یک تیم نارنجی. ( از خواب که بیدار شدم، یادم اومد بازی آخر با برق شیرازه نارنجی پوشه.). استقلال باید ببره ولی تا دقیقه 91 بازی 0-0 است و ما حرص میخوریم. پیروز قربانی که روی لباس ورزیش یه مانتوی سیاه و سفید پوشیده - جون من خواب رو حال میکنید - توپ رو سانتر می کنه و عنایتی با هد گل میزنه. و قهرمانی و خوشحالی و ...
حالا جالب اینه که پیروز قربانی جمعه قرار نیست بازی کنه چون محرومه. ولی اصلا حس و حال نود دقیقه حرص و جوش ندارم و سکته هه رو خواهم زد. همون نیمه اول گل بزنن کار رو تموم کنن. نو این آجرلو و تیمش رو آجر کنند.

از خزعبلاتی که به صورت رگباری نوشتم . رسما عذر خواهی می کنم.
هیچ نظری موجود نیست: