شنبه، شهریور ۱۷، ۱۳۸۶

88

1- برای اولین بار در زندگی کاری ام یک 6-7 هفته ای هست که با پیشنهاد خودم به روسای شرکت و همراهی همکاران، و تایید روسا پنجشنبه ها هم تعطیل شده ام که خیلی حال میده. امیدوارم بتونم برنامه ریزی کنم برای کوه و گشت گذار و...جمعه ها صبح که یازده ساله به فوتبال می گذره.
2- آخر حال گیریه که بعد از دو روز تعطیلی وقتی میای سرکار اول صبح شنبه اینترنت قطع باشه...اونوقت مجبور میشی به صورت آفلاین شروع کنی وبلاگ نوشتن!!!
3- دو تا فیلم دیدم این چند روزه ، یکی 88 دقیقه با بازی ال پاچینو و یکی هم هیولا (مانستر، نمیتونم انگلیسی بنویسم تمام کلمات جابه جا می شه.) با بازی و گریم عجیب شارلیز ترون. 88 دقیقه رو خوشم اومد ال پاچینو مثل همیشه خیلی خوب بازی کرده بود . چقدر هم دافهای مختلف و خوش تیپ!!! از دانشجو تا منشی و ...!!! دور و برش ریحته بود و خوب البته با این وضع مشخص بود که تمایلی هم به ازدواج نداشت!!! البته نمی گم فیلم فوق العاده ای بود ولی سرگرم کننده بود و ساختار جالبی داشت. فیلم مانسترهم تلخ و سیاه بود و آدم وقتی میدونه اونی که داره بازی می کنه شارلیز ترون زیبا ست که با این گریم شبیه هیولا !! شده. یه خورده حالش بد میشه! کلاً نچسبید.
4- استقلال مسلماً از فصل پیش بسیار زیبا تر بازی می کنه و امیدوارم روی غلطک بیفته...هر چند به نظرم حجازی به تنهایی اینکاره نیست و شاید اگر محصص به عنوان آنالیزرو و مغر متفکر تیم به کادر فنی اضافه بشه ، اوضاع خیلی بهتر بشه..لنگیها هم که فعلاً می تازند....ولی اولین توقف باعث توقفهای بعدی و اختلاف خواهد شد..می گین نه!! منتظر باشید.
5- ظاهراً مد شده که این طور نوشتن شماره دار در وبلاگستان به 13 مورد برسه...ولی ما گول این جور بازیها رو نمی خوریم و مثل سابق می نویسیم.
6- هفته پیش بالاخره کلاسهای بازآموزی نظام مهندسی تموم شد و منتظر تکمیل و ارسال نامه ها هستم تا مدرک پایه 2 رو بگیرم. کلاً خواهد چسبید.
7- امروز گیر دادم به چسبیدن و نچسبیدن.
8- طبق آخرین اخبار و بنده 72% به وبلاگ نویسی و وبلاگ خونی معتاد هستم!!! ولی مطمئنم که اعتیادم به سایت بالاترین 99% می باشد.
9- احمقها!!! دست از سر بلاگر و بلاگ رولینگ بردارید!!! مشخصاً منظورم مسوولین پارس آفلاین!!! می باشد. با این وضعیت ممکنه، به ورد پرس نقل مکان کنم!! (چه تهدید خفنی.)
10- احمدی نژاد..........هر هر ها ها هوهو ........!! همین کافیه!

پ.ن. همین الان چک کردم بلاگ رولینگ دیگه فیلتر نیست...بلاگر رو هم با اضافه کردن یک اس باز کردم.

۳ نظر:

Pazh گفت...

كاش سپنتا هم سر عقل بياد و دست از سر بلاگرولينگ برداره!
اميدوارم بهت خوش بگذره
مانستر خيلي فيلم جالبي نبود به ديد من ولي خب 88 دقيقه چسبيد، موافقم!
من كه نه قرمزم و نه آبي ولي خب قرمزها دارن خوب بازي ميكنن جداي نتيجه

Behrang گفت...

Hooman jaan, mibinam ke ez'aan mikoni ke perpolise zelzeleh daareh mitaazeh.
goal-e aval-e perspolis be paykan ro zadam roo CD post kardam darftar-e bash-gahe team-e soorakhetoon, gharaare Naser-khan neshoon bede sare tamrin ba'di.
aamoozeshe football bood be khodaa...

ناشناس گفت...

پس دمت گرم تا دوباره فیلطرش نکرن ما رو اضافه کن!
http://atlantise.blogsky.com
سوال:من چرا اینقدر سریشم؟