جمعه، اردیبهشت ۳۰، ۱۳۹۰

سقوط تیم پاچه خاران خ.ر.

امروز آخرین روز برتر بود و در آخرین دقایق همراه شد با سقوط تیم پاس همدان - تیم پاچه خواران رهبری (به تصاویر نگاه کنید) به دسته پایین تر. و این آرزوی دو ساله من بود. البته بیشتر این پاچه خواریهای متنوع در زمان مدیریت تیمسار ملاحی بود که به هر حال سقوط این تیم موجی از شعف شادی بین بیشتر فوتبال دوستان مردمی ایجاد کرد.
1- اعتراف می کنم از سقوط پاس همدان همانقدر خوشحال شدم که از نایب قهرمانی تیم محبوبم..استقلال.
2- خوشحالم که میخ تابوت سقوط را استقلاایها کوبیدند.
3- تیمی که سقوط کرد سابقه قهرمانی آسیا در سال 71 ، 3 بار قهرمانی لیگ ایران در بعد از انقلاب سالهای 70، 71 ، 84 و دوبار قهرمانی در لیگ تخت جمشید داشت. برای اولین بار در تاریخش سقوط کرد. تیمی با قدمت بیش از چهل سال که با حاتم بخشی تیمسار احمدی مقدم از تهران به همدان رفت. شاید برای نیروی انتظامی تیمداری صرف نمی کرد و اتکا به درآمدهای دیگری مثل شرکت ناجی سازان امین با سرمایه گذاری 15 برابر وزارت مسکن و شهرسازی در صنعت ساختمان بهتر بود!!
4- تیمی که به اتکا به سرداران سپاه از انتقال بازیکنانش به تیم استقلال جلوگیری کرد. (بازداشت آرش برهانی به بهانه های منکراتی و آزادی او با وساطت سردار آجر لو به شرط تمدید قرارداد با پاس) و تیمی که حنیف عمران زاده را باز به بهانه منکراتی و به جرم قراداد با استقلال منشوری و یک نیم فصل محروم کرد. اتهامی که حنیف از آن مبرا شد ولی دستش برای شکایت به جایی نرسید.-
5- تیمی که شاید برای اولین بار و بر خلاف قوانین مصرح فیفا شعار مرگ بر کشوری دیگر را بر روی پیراهن درج کرد.-
6-تیمی که حداقل در سه بازی نیم فصل دوم با پنالتیهای مشکوک دقیقه 85 به بعد نتایج را عوض کرد بالاخره سقوط کرد..(امیدوارم با مدارک جعلی دنیال سقوط دیگر تیمها نیفتند)
هر چه بود سقوط کرد و ما خوشحالیم...ملاحیها و آجرلوها و اولیاییها..شما کماکان بخارانید که در جهان صنعتگرید!!
پ.ن. من عذر خواهی می کنم از مردم مهمان نواز همدان اگر از این نوشته ناراحت می شوند ..هر چه بود این تیم آنها هم نبود.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

سلام من هم مانند بقییه همدانی ها از سقوط این تیم خوشحالم.

ناشناس گفت...

چشم اوباش نیروی افتضاحی کور...

ناشناس گفت...

آآآآآآآآآآآآآآآآآآخ قربون دهنت که حرفای دل منو زدی. لذتی که این سقوط داشت با قهرمانی استقلال تو جام باشگاها مساوی بود و دم استقلال گرم که این دیوسارو انداختن پایین